Former Task Force

2018-2019

  • Alex Jensen - Hawaii
  • Bethania Helmer - Auburn Adventist Academy
  • Marveen Gentillon - Hawaii
  • 2017-2018

    • Sterling Cornwell, Milo Academy
    • Richmy Richard- Milo Academy
    • Courntey Gentry- Rio Lindo Academy
    • Emily Carpenter- Mission Creek Christian School

    2016-2017

    • Angie Onyangore - Rio Lindo Adventist Academy, CA

    2015-2016

    • Danica Eylenstein - Maple Wood Academy, MN
    • Ryan Milsap - Maple Wood Academy, MN
    • Tanner Toay - Upper Columbia Academy, WA

    2014-2015

    • Xylia Capote - Utica International SDA School, NY
    • Cody Blake - Gem State Academy, ID
    • Kristal Montgomery - Upper Columbia Academy, WA

    2013-2014

    • Mikey Archibeque - Upper Columbia Academy, WA
    • Ben Baugher - Wisconsin Academy, WI
    • Ray Daugherty - Media Ministry Assistant, ID
    • Arcelia Gomez - Forest Lake Academy, FL
    • Megan Jenks - Ozark Academy, AR
    • Drew Mekelburg - Upper Columbia Academy, WA
    • Gabrielle Myers - Maplewood Academy, MN
    • Lindsay Page - Hawaiian Mission Academy, HI
    • Jessica Roney - Three Sisters Elementary, OR
    • Tabby Schumacher - Dakota Adventist Academy, ND
    • Allissa Wright - Mount Pizgah Academy, NC

    2012-2013

    • Elisa Wright - Dillingham Adventist School, AK
    • Rick Binder - Mt. Ellis Academy, MT
    • Sarah Ventura - Maplewood Academy, MN
    • Sharyn Adams - Upper Columbia Academy, WA
    • Shelina Berglund - Kettering, OH

    2011-2012

    • Alex Jewett - Upper Columbia Academy, WA
    • Courtney Gutknecht - Newbury Park, CA
    • Kelly Vigil - Wisconsin Academy, WI
    • Shelina Bergland - Kettering, OH

    2010-2011

    • Anna Romuald - Toledo, OH
    • Mollie Cummings - Campion Academy, CO
    • Chad Chaffee - Maplewood Academy, MN
    • Tyler Ellis - Mt. Pisgah Academy, NC

    2009-2010

    • Meagan Downs - Campion Academy, CO
    • Katie Cambell - Auburn Academy, WA

    2008-2009

    • Allyn Birth - Thunderbird Academy, AZ
    • David Clark - Spring Valley Academy, OH
    • Josh Few - Mt Ellis Academy, MT
    • Jared Henry - Campion Academy, CO
    • Marcy Woodruff - Wisconsin Academy, WI

    2007-2008

    • Seth Clark - Spring Valley Academy, OH
    • Ashley Groeneweg - Castlewood Christian School, CO
    • Vanessa Hammer - Union Springs Academy, NY
    • Molly Hood - Campion Academy, CO
    • Josh Kanen - Mt Pisdah Academy, NC
    • Katie King - Fort Belknap School, MT
    • Tianna Lang - Thunderbird Academy, AZ
    • Emily McFadyen - Union Springs Academy, NY
    • Daniel Rogers - Auburn Academy, WA
    • Harmony Smith - Auburn Academy, WA

    2006 - 2007

    • Nick Clark - Sunnyvale SDA, CA
    • Taryn Clark - Sunnyvale SDA, CA
    • Ricky Dickerson - Georgia-Cumberland Academy, GA
    • Ross Eichele - Maplewood Academy, MN
    • Matthew Evens - Sunnydale Academy, MO
    • Kristi Joiner - ACTS
    • Allison Koch - Enterprise Academy, KS
    • Shanell Laursen - Hawaiian Mission Academy, HI
    • Keri Lundquist - Blue Mountain Academy, PA
    • John Miller - Thunderbird Academy, AZ

    2005 - 2006

    • Jason Bohl - Jefferson Academy, TX
    • Dario Coggins - Great Lakes Academy, MI
    • Daniel Cress - Milo Adventist Academy, OR
    • Chris Droze - Milo Adventist Academy, OR
    • Chelsea Flemmer - Maplewood Academy, MN
    • Andrea Hansen - Dakota Adventist Academy, ND
    • Melissa Roberts - Hawaiian Mission Academy, HI
    • Curt Shumaker - Maplewood Academy, MN
    • Zach Timothy - Great Lakes Academy, MI
    • Jason Warren - Thunderbird Adventist Academy, AZ

    2004 - 2005

    • Beau Snyder - Hawaiian Mission Academy, HI
    • Tyler Rettler - Glacier View Ranch, CO
    • Mike Young - Milo Academy, OR
    • Shawna Kolbek - Thunderbird Academy, AZ
    • Trey Sharp - Maplewood Academy, MN

    2003 - 2004

    • Heidi Estrem - Dillingham SDA School, AK
    • Callie Kanen - Blue Mountain Academy, PA
    • Kyle Martsching - Mt. Pisgah Academy, NC
    • Lawren Morrison - Door Prairie SDA Elementary, IN
    • Amanda McGuire - Advent House University of Tennessee, TN
    • Bethany Walsh - Dakota Adventist Academy, ND

    2002 - 2003

    • Krystal Furst - Thunderbird Academy, AZ
    • Seth Johnson - Wisconsin Academy, WI
    • Chandra Lair - Mile High Academy, CO
    • Andrew Larson - Dakota Adventist Academy, ND
    • Kenny Scharffenberg - Campion Academy, CO
    • Kevin Schauer - Maplewood Academy, MN
    • Brandon Stocks - Sunnydale Academy, MO